Su Yalakları

Anasayfa / Çözümlerimiz / İnek Konforu

DeLaval Paslanmaz Çelik Tip Tanklar (ST150, ST200 ve ST250)

Paslanmaz su yalaklarının yuvarlak dizaynı ineklere en uygun içme desteğini verir ve ineğin konfor seviyesini yükseltir. Ekli koruma çubuğu ürünün ömrünü artırır ve çiftçileri ve hayvanları herhangi bir yaralanmadan korur. Üç değişik boyda mevcuttur ST150, ST200 ve ST250. Paslanmaz çelik yalaklar, bütün serbest sistem barınak tiplerine adapte edilmiştir.

DeLaval Tip Tank T80 ve T80X

Bu ağır işe dayanıklı plastik tip tankların iki değişik boyutu vardır. Gıda onaylı plastik ve paslanmaz çelik yapı, bu yalakların inek ittirmelerine karşı dayanıklı olmalarını sağlarken aynı zamanda yaralanmaları önler. Valfların yüksek kapasitesi ineklere en uygun su miktarı sağlar. Yalağı duvara veya yere monte etmek mümkündür.

DeLaval Su Yalağı T400

DeLaval çeşitleri içindeki en büyük yalaklardan biri T400’dür. Duvara çifte monteli plastik yalak, gıda onaylı plastikten yapılmıştır. Yüksek miktarda su sağlayan ve mükemmel bir su kaynağı olan yalağın kapasitesi 265 litredir. Yüksek kapasiteli valf en uygun su kaynağını sağlar.

DeLaval Su Yalağı WT7, WT10 ve WT12

Bu su yalağı serisi, serbest sistem bir barınağa veya otlağa monte edilebilir. Ağır işe dayanıklı yalaklar, UV’ye dayanıklıdır ve gıda ile kullanım onayları vardır.

DeLaval SC1 ve DC2

DeLaval SC1 ve DC2, açık sistem barınaklarda ve otlakta kullanılabilen, gıda onaylı plastikten yapılmış su yalaklarıdır. 18 veya 36 litrelik kapasitelerle tek bölmeli (SC1) olarak veya çift bölmeli (DC2) olarak gelirler. İzolasyon için çift cidarlı olan bu yalak, dış ortamlarda ve soğuk iklimlerde kullanım için idealdir. Yalak ile birlikte bir dalgıç ısıtıcı teslim edilir ve valfin etrafında buz tutmasını önler. Kullanıcı dostu kapak, valfın ve ısıtıcının hızlı ve kolay bir şekilde bakımının yapılmasını sağlar. Klipsler sayesinde herhangi bir alete gerek yoktur.

DeLaval S28 ve S28 çiftli

Paslanmaz çelik S28 ve S28 çiftli su yalakları serbest sistem barınaklarda kullanılabilirler. Paslanmaz çelik olması ve dizaynı nedeniyle bu su yalağı çok hijyeniktir. Kapalı sistem ve valfın yüksek kapasitesi, hijyenikliğin altını çizer. Yalak, barınaktaki küçük alanlarda kullanmak için idealdir ve ahır çitlerine monte edilebilir. Çiftli S28, doğum bölmeleri veya sınırlı alanlı çapraz yollar için özel olarak dizayn edilmiştir.

DeLaval Enerjisiz Suluk

DeLaval, bu çift cidarlı ve izoleli su yalağının iki değişik versiyonunu sunar. Enerjisiz suluk, gıda onaylı plastikten yapılmıştır. Cidarın kalınlığı 8.5 cm’dir ve otlakta veya açık sistem barınakta -30°C’ye kadar soğuk iklimlerde kullanılabilir. İzolasyon için kullanılan poliüreten malzeme uygun bir termostatik alan sağlar.

DeLaval Hızlı Drenajlı Su Yalağı FDT7

Yeni uygulanmış, hızlı drenajlı, gıda onaylı plastikten yapılmış su yalağının yuvarlak bir dizaynı vardır ve 30 saniye içinde boşalır. Yalak yere veya duvara monte edilebilir. 150 lt ile DeLaval su yalakları serisi içinde en yüksek kapasiteli yalaklardan birisidir. Özel bir tapa sistemi ile temizleme işlemi stressizdir. Yüksek kapasiteli valf, ineklerinizin ihtiyaçlarını desteklemek için en uygun miktarda su verir.

DeLaval Otlak Yalağı P400, P600 ve P1000

DeLaval otlak yalakları UV’ye dayanıklı polietilenden yapılırlar ve dayanıklıdırlar. Üç farklı boyda gelirler ve otlağa yerleştirilmeleri kolaydır. Opsiyon olarak ½” su bağlantılı ve 5 barda 25 lt/ dak kapasiteli bir valf sipariş edilebilir ve otomatik tekrar doldurma sağlanabilir. Yuvarlak dizayn sayesinde inekler yalağa kolayca ulaşabilirler. Ürün çok hafiftir ve bu sebeple temizlenmesi ve yazın yerinin değiştirilmesi veya kışın saklanması kolaydır.

DeLaval İçme Suyu Isıtıcısı DWH200 ve 350

Serbest sistem barınaklar için özel olarak dizayn edilmiştir ve kapalı sirkülasyonlu bir su sistemi ile birlikte çalışır. Boru uzunluğuna bağlı olarak DWH200 (200m) ve DWH350 (350m) arasında seçim yapılması gerekir. Sıcaklık 3°C’nin altına düştüğünde sistem borulardaki suyu ısıtmaya başlar. DeLaval DWH 200 ve 350, su yalakları ve suluklarla monte edilebilir ve ¾” su bağlantısı vardır. Elektrik kaynağı iki ürün arasında farklılık gösterir. DWH350, 6000W’lık bir ısıtma elemanı ile gelir ve yüksek bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. DWH200’de 3000W’lık bir ısıtma elemanı vardır ve normal elektrik kaynağına ile kullanılabilir.