Gübre ve atık sular

Anasayfa / Çözümlerimiz /DeLaval VMS™ Series

Gübre ve atık sular

Ahırdan tarlaya kadar size son teknoloji ürünü güvenilir bir sistem sağlayan eksiksiz atık su çözümleri sunuyoruz. Gübredeki değeri kullanmanıza yardımcı olur ve inekleriniz için daha iyi bir refah sağlayabilir. Bu yüzden sistemin sadece bir kısmına odaklanmıyoruz. Atık su sisteminizin tamamını tasarlıyor, planlıyor, kuruyor ve bakımını yapıyoruz..

İnekler ilgiye ihtiyaç duyduğunda, kriterlerinize göre size sunulabilir. DelPro tarafından toplanan ve analiz edilen verilere dayanarak bir ineği tohumlama veya tedavi için sunmak için bireyler için manuel ayırma kararları ayarlayınız veya DelPro içindeki otomasyonu kullanınız. Sürü kapılarımız sağımhanenizin sorunsuz çalışmasını sağlarken, DeLaval Ayırma Kapıları ve Akıllı Seçim Kapıları, verimli ve güvenli bir iş yeri için sağımdan sonra otomatik olarak ayırma ve doğru gruba gönderme kontrolüne izin verir ve DelPro’nun ineklerin taze meraya erişmesine izin vermesini sağlayarak meralardan otlatılmış sütten daha fazla süt üretebilirsiniz.

Gübre ve atık sular

Ekipmanları

Temizleme sistemleri

Yollarınızı temizlemek için robotik, hidrolik, zincir veya kablo sistemleri arasından seçim yapın. Hem masif zemin hem de ızgaralı zemin için sağlam ve güvenilir çözümlerimiz var. Her temizlik çözümünü müşteri ihtiyaçlarına ve ahır düzenine göre planlıyoruz.

Toplayıcılar

Çapraz kanallarınızı temizlemek için hidrolik sıyırıcılar, sifonlu kanal ve kablo sistemi arasından seçim yapınız. Çapraz kanallarınızı atık su hacmi ve kıvamına göre planlıyoruz.

İyileştirme

Atık suyun arıtılması çiftlik karlılığını artırabilir. Atıkları ayırarak amonyak emisyonunuzu azaltabilir ve taşımalarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. İyileştirme sisteminizi planlamanıza yardımcı oluyoruz.

Taşıma

DeLaval, atık sularınızı çukurdan lagüne taşımak için geniş bir pompa ve pres yelpazesine sahiptir. Pompa tipi ve motor boyutu, atık su hacimlerine ve kafa basıncına göre planlanır.