Yazılar

Sağım Sistemi Arayüzleri: VMS – V300

DeLaval DelPro ™, çiftliğinizde kaydedilen birçok veri noktasını merkezileştirir, işler ve analiz eder.

DelPro Çiftlik Yöneticisi, tüm bilgiler için ana arayüzdür. Gücü parmaklarınızın ucuna getirir, böylece her gün daha iyi kararlar vermek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Bu, tek bir ineğin, bir grubun veya tüm sürünün üretimini izlemeniz gerekip gerekmediği anlamına gelir. Örnek: Bir sonraki bakım servisinizin ne zaman gerekli olduğunu kontrol etmek için; veya çiftliğinizdeki her hayvanın tam olarak doğru zamanda aşı almasını sağlamak için tekrarlayan bir protokol oluşturmak için – DelPro Çiftlik Yöneticisi kontrolü size verir.

Sağım kuyruğu- Sadece AMS’de 

AMS’li DelPro çiftçilerinin % 95’i Sağım Kuyruğu’nu her gün kullanıyor ve aldıkları en faydalı modül olarak değerlendiriyor. Sağım Kuyruğu, güne başlamanın mükemmel bir yoludur. Gece ve önceki gün olan her şeyin anlık görüntüsünü sağlar. Üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için bugün yapmanız gereken şeyleri hızla belirlemenize olanak tanır.

DelPro Standart Çalışma Prosedürleri

Tutarlı bir çalışma şekline sahip olmak, modern süt hayvancılığı çiftçiliğinde çok önemlidir. Standart Çalışma Prosedürlerine sahip DelPro Çiftlik Yöneticisi, tohumlama zamanı, ketozlu bir ineğin tedavisi veya taze ineklerde tamamlanacak kontroller gibi farklı olaylar için tutarlı bir şekilde eylemler düzenlemenizi ve uygulamanızı destekler. DelPro ile haftanın her günü net, eyleme geçirilebilir kararlar alırsınız.

Sağım Sistemi Ara Yüzler

Hangi DeLaval sağım sistemini kullanırsanız kullanın – DeLaval DelPro™ inekleriniz sağıldığında hemen yanınızda…

Tüm arayüzler DelPro ile tamamen entegredir. Sağım performansınızı geliştirmenize, günlük rutinleri takip etmenize veya personel ile bilgi paylaşmanıza yardımcı olur. DelPro Çiftlik Yöneticisi kontrol panellerinin ve raporlarının tam paketi ofiste sizin için kullanılır.

Programlı Sağım Sistemi – DeLaval DelPro™ Etkileşimli Veri Ekranı

Planlı bir sağım sistemini çalıştırırsanız, DelPro Etkileşimli Veri Ekranı, sağım sürecinde ilerlerken size her ineğin tam görünürlüğünü sağlar ve 4 adede kadar kamera bağlanabilme özelliği sayesinde kör noktalar olmadığından emin olabilirsiniz.

Gönüllü Sağım Sistemi- DeLaval InControl ™

DeLaval InControl, DeLaval VMS ™ V300’ünüz için DelPro destekli arayüzdür. Sadece VMS’nizi kontrol etmeyi ve izlemeyi kolaylaştırmakla kalmaz: DelPro’nun gücünü kullanır, böylece bir ineğin performansını çağırabilir, istatistik çıktılarını görebilir veya sistemi ve sürü ayarlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerden Gönüllü sağımın doğası gibi 7/24 değiştirebilirsiniz.

Firmamız 2010 yılında EGE VET ve ATA FEN tarafından kurulmuştur. Çiftlik ekipmanları konusunda dünya lideri DeLaval firmasının Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Marmara Bölgesi, Akdeniz Bölgesi , Karadeniz Bölge bayisi olarak hizmet vermektedir. 1994 yılından bu yana Ege Vet ve Ata Fen çatısı altında devam etmekte olan DeLaval bayiliği, Sürü Yönetimi şirketinin kurulmasıyla üreticilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Sürü Yönetimi şirketine devredilmiştir. Ürün, hizmet ve sektörel çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir; iletişim formu ve kanalları aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.