Yazılar

DelPro Sertifikalı Eğitmenler Danışmanlık ve Destek

DeLaval DelPro ™ ‘yu sizin için çalışmasına karar verdiğinizde,her ihtiyacınız için yanınızdayız.DelPro Sertifikalı Eğitmenlerimiz, tüm sistemi kurma ve uygulama konusunda uzmandır. Bu, en uygun maliyetli sensör ve ölçüm cihazı paketini uygulayarak doğru veri girişlerini almanızı sağlamak anlamına gelir. Kararları vermenize destek olacak olan eylemlere hemen geçirilebilirsiniz. Eğitmenlerimiz zamanında bilgiler sunmak için yönetim hedeflerinizin en iyi raporlar ve DelPro uygulamalarıyla desteklenmesini sağlar. 

Sürekli Optimizasyon ve Öğrenme

Çalışmaya başladığınızda danışmanlarımız tüm operasyonunuzu destekleyebilir. DelPro platformunun gücünü kullanarak, mevcut performansınızı kontrol edebilir ve daha iyi olma yollarını önerebilirler. İnce ayarlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Odak noktanız süt verimini artırmak; daha iyi yem verimliliği; gebelik oranının iyileştirilmesi; mastitis olma oranını düşürmek veya sağım süresini azaltmak olabilir. Birlikte hedeflerinize ulaşmak için bir plan hazırlayabilirsiniz. 

Dahası, DelPro Uzak Çiftlik Bağlantısı ile, ihtiyaç duyduğunuz anda, nerede olursanız olun sizi destekleyerek başarıya ulaşmanıza imkan sağlar. 

DelPro™ Uzak Çiftlik Bağlantısı 

DelPro Uzak Çiftlik Bağlantısı ile DelPro Çiftlik Yöneticisine her yerden erişebilirsiniz. Ayrıca veterinerlere veya danışmanlara uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Böylece DeLaval uzaktan destek ekibinin verilerinize ve ayrıca sağım sisteminize tam bir genel bakış elde etmek için teşhislere anında erişebileceği, bunları görüntüleyebileceği ve analiz edebileceği anlamına gelir. Bu, DelPro ile ilgili sorularınızda size yardımcı olabilecekleri anlamına gelir. Ancak aynı zamanda söz konusu sağım sisteminize gelince, bir sorunun kolayca çözülüp çözülemeyeceğini size bildirebilirler veya bir servis ziyareti gerekirse, servis teknisyeni tarafından durum hakkında bilgi verilir. Böylece hizmet sürecini hızlandırır. 

Firmamız 2010 yılında EGE VET ve ATA FEN tarafından kurulmuştur. Çiftlik ekipmanları konusunda dünya lideri DeLaval firmasının Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Marmara Bölgesi, Akdeniz Bölgesi , Karadeniz Bölge bayisi olarak hizmet vermektedir. 1994 yılından bu yana Ege Vet ve Ata Fen çatısı altında devam etmekte olan DeLaval bayiliği, Sürü Yönetimi şirketinin kurulmasıyla üreticilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Sürü Yönetimi şirketine devredilmiştir. Ürün, hizmet ve sektörel çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir; iletişim formu ve kanalları aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.