Tırnak Bakımı

Anasayfa / Çözümlerimiz / İnek Konforu

Tırnak Bakımı

Süt üreticileri, süt üretimini ve kalitesini artırmak için sürülerindeki ineklerin tırnaklarının sağlıklı olması gerektiğinin farkındadırlar ve DeLaval’in tırnak bakım ürünleri ile ineklerin her zaman en iyi bakımı aldıklarından emin olabilirsiniz.

  • Kapsamlı araştırma ve geliştirme
  • Çevre dostu çözümler

TIRNAK BAKIMI

Ürünler

DeLaval Ayak Banyosu AFB1000

DeLaval otomatik ayak banyosu AFB1000’in yardımıyla, para ve zamandan tasarruf ederken sürünüzde etkili bir ayak bakımı programı elde edebilirsiniz.

  • Dayanıklı yapı
  • Tam otomatik doldurma ve tekne temizliği
  • Zaman ve işçilik tasarrufu

DeLaval PVC Ayak Banyosu

Yeşil renkteki portatif ayak banyosu, darbelere, kimyasallara ve soğuğa dayanıklıdır, kaymaz ve kazmaya gerek kalmadan ineğin yolu üzerine yerleştirilmesi kolaydır. Bu ayak banyosunun tırnak dezenfeksiyonu için 4Hooves veya Easy Stride ile kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

DeLaval Tırnak Temizleyici HC40

Önce temizleyin, sonra dezenfekte edin. Dezenfekte banyosundan hemen önce tırnak temizleme banyosunda bir ön-temizleyici kullanın, böylece kimyasalların etkili olmaları için daha fazla şansları olsun. Ön- temizleme toprak ve birikintilerin temizlenmesine yardım eder ve ayak banyosu solüsyonu ve inek tırnağı ve pençesi arasındaki teması iyileştirir.

4Hooves

4Hooves, yeni nesil kuvaterner amonyum bileşikleri ve organik asitten oluşan konsantre bir tırnak temizleyicidir. Komple bir tırnak yönetimi programı ile birlikte 4Hooves kullanımının hem laboratuar hem de saha denemelerinde tırnak siğillerini azalttığı kanıtlanmıştır. Bakır sülfatla kıyaslandığında eşit etkinlikte olmakla kalmaz aynı zamanda son kullanıcılar ve çevre için de güvenlidir.

Easystride ™

EasyStride ™, sürünüzdeki bakterilerin yayılmasını sınırlandırarak tırnak enfeksiyonlarını yönetmek için geliştirilmiş birinci sınıf bir tırnak bakımı biyositidir. Organik asitler kullanılarak yeni bir çevre yaklaşımı ile formüle edildiğinden, güvenli ve modern süt ürünleri işleyicilerinin en zorlu gereksinimlerine bile uygundur.

  • Ağır metaller, formaldehit ve kuaterner amonyum bileşikleri (QAC) içermez
  • Son derece etkili tırnak bakımı çözümü
  • Tırnak banyosu veya sprey ile uygulanabilir