Lastik Kaplama

Anasayfa / Çözümlerimiz / İnek Konforu

Lastik Kaplama

İneklerin üzerinde yürüyebileceği rahat, kaymayan yüzeyler sağlamak, ineklerin doğal davranmalarına olanak verir. Seçim sunulduğunda inekler genellikle beton yerine lastik kaplama bir zeminde yürümeyi veya ayakta durmayı tercih ederler. Barınağınıza, sağımhanenize veya bekleme alanınıza lastik zemin kaplaması uygulanması, günlük yeme, içme, yürüme ve dinlenme rutinlerini iyileştirebilir. Düz veya ızgaralı bir zemindeki lastik kaplama, kendine güvenli bir şekilde yürümeyi ve rahat bir şekilde ayakta durmayı teşvik edecektir.

KAUÇUK KAPLAMA

Ürünler

DeLaval Izgaralı Zemin Kaplaması SFC

Bu ızgaralı zemin kaplaması, iyi kavrayışlı, yumuşak ve güvenli ayak basışı sağlar. Kaymayı önleyen yüzey, iyi tırnak gelişimi ve daha az topallık için inekleri güvenli bir şekilde yürümeye teşvik eder. İnekler daha fazla hareket edecektir – bu da daha kolay kızgınlık tespiti, artırılmış yem alımı ve yüksek süt verimine olanak sağlar. Esnek ve montajı kolay: 2 metre uzunluğundaki kendinden kilitlemeli lastik yatakların her biri 2 ızgarayı ve bir boşluğu kaplar. Çıkıntılı taban konforu ve yumuşaklığı artırır.

DeLaval Yol Kaplaması R18P

DeLaval R18P’nin kaymaya dirençli yüzeyi, inek istikrarı, güvenliği ve konforu için yumuşaklığı iyi tutuş ile birleştirir. Bu, artırılmış yem alımı ve daha yüksek süt verimi için yem çitine ve su yalaklarına yapılan ziyaretleri teşvik eder. İnekler doğal hareket ettiklerinden kızgınlıktaki inekleri belirlemek de daha kolaydır. Çıkıntılı taban sıvıların akışına izin verirken yüzey konforunu ve yumuşaklığını artırır. Daha kuru yüzeyler ve daha sağlıklı tırnaklar için hızlı temizlik sağlar. DeLaval R18P parçalar halinde yerleşen, standart boyutlarda mevcuttur. Gübre sıyırıcıları tarafından temizlenen yollarda kullanıldığında merkezi sıyırıcı mekanizmasının her iki tarafına yerleştirilir.

DeLaval Rotary Kaplaması HBRC ve PRC

DeLaval balıkkılçığı rotary kaplaması HBRC ve DeLaval paralel rotary kaplaması PRC, uzun ömürlü olacak şekilde üretilmişlerdir, DLG onaylıdırlar. DeLaval HBRC, PR2100 ve PR3100HD rotaryler için özel olarak üretilmiş lastik kaplamadırlar. Faydalar: sağım sürenizi azaltmanıza yardım eden hızlı inek girişi ve çıkışı ve sağımhanede ineklerin çelik platform üzerinde çıkardıklarından daha az ses. Rahat, kaymayan ayak basışı, daha iyi tırnak sağlığı sağlar. Lastik kaplamanın temizlemesi de kolaydır ve size daha fazla zaman kazandırır. DeLaval rotary kaplaması DeLaval rotary platformları için özel olarak dizayn edildiğinden uzun süre dayanıklı, özel yapım bir ürün elde edersiniz.