DeLaval Yıkama Üniteleri

Hijyen

Tüketiciler, bulaşma olmamış ve istenmeyen kokulara sahip olmayan, sağlıklı ve güvenli süt isterler. Süt hayvancılığı endüstrisi, sütün belirli standartlara uymasını ister. Ve siz de yatırımınızdan mümkün olan en iyi dönüşü elde etmek istersiniz.

En yüksek kalitede süt herkesin ihtiyacına cevap verir. Yüksek kaliteli üretim için her sağımdan sonra ekipmanınızın düzgün bir şekilde yıkanması çok önemlidir.

Sağım ekipmanının yıkanması günlük işlerinizin önemli bir parçasıdır. En yüksek kalitede süt üretimi için gereklidir ancak kendi başınıza yapmak veya denetlemek için zaman ayırmak isteyeceğiniz bir şey değildir.

Yıkama işini bir DeLaval yıkama ünitesine verin ve tek bir tuş dokunuşuyla bu zor işten kurtulun. Bu üniteler her sağımdan sonra otomatik olarak sağım ünitenizi yıkarlar. Enerjinizi bir yıkama teknesinin önünde durmak yerine sürü yönetimi veya aile ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek gibi daha önemli şeylere harcayabilirsiniz.

Tutarlı, ödün vermeden yıkama

DeLaval yıkama üniteleri otomatik nitelerde olduğu gibi her zaman aynı tutarlılıkta ve verimlilikte yıkama yaparlar. Hiç acele etmezler. Hiçbir zaman kötü günleri olmaz. Sonuç her zaman aynıdır. Bu tutarlı çalışma şekli dizayna entegre edilmiştir. Örneğin, su seviyesi doldurma özelliği, su kaynağının basıncı ne olursa olsun her yıkamada aynı hacmin kullanılmasını garanti eder.

DeLaval çok geniş bir yıkama üniteleri serisi sunar; küçük kovalı montajlar için uygun yarı otomatik ünitelerden, büyük, sofistike sağım montajları için uygun otomatik olanlara kadar. DeLaval otomatik yıkama sistemleri, su sıcaklığı, deterjan doz oranı, yıkama süresi ve su türbülansı gibi önemli yıkama faktörlerini kontrol eder.

DeLaval C200 yıkama ünitesi

Yıkama ünitesi C200 verimli montaj, çalışma ve izleme için tek bir ünite olarak tedarik edilir. Tam olarak programlanabilen bu ünite, sağım tesisinizin tam ihtiyaçlarını karşılayan bir yıkama sistemi sağlamak için elektronik olarak kontrol edilir. Bu ünite düşük işletme gideri sağlar. C200, 40 litre, 80 litre, 160 litre ve bağımsız ünite olarak mevcuttur. C200 için geniş bir aksesuar serisi vardır.

Uygun maliyetli:

DeLaval C200 yıkama ünitesi, kullanımı kolay dokunmatik düğme kontrollerine sahiptir. Başarılı işlemin LED ışıklarla onayı.

DeLaval C200 yıkama ünitesi, sağım sisteminizin tam gereksinimlerine göre özelleştirilebilir, böylece su ve deterjan tasarrufu sağlayarak çevreyi ve kârınızı korur.

Opsiyonelı özellikler:

  • Trombon süper yıkama, büyük tesislerde ve büyük çaplı süt hatlarında trambon akışını optimize eder.
  • Sağım/temizleme anahtarı, deterjan ile sütün yanlışlıkla karışmasını önler.
  • Otomatik drenaj sistemi kullanışlıdır ve zamandan tasarruf sağlar.
  • Çift tahliye vanası kiti, suyun sağımhaneyi temizlemek gibi başka amaçlarla yeniden kullanılmasını mümkün kılar. Ayrıca atık su depolama ihtiyacını da azaltır.
  • DeLaval elektrik tesisat kutuları temiz ve güvenli montaj sağlar.

DeLaval yıkama ünitesi C100E

C200’den daha basit olmasına rağmen, C100E sağım tesisinizin yıkanma işi ile otomatik olarak ilgilenir ve kullanımı kolaydır. Hepsi bir arada ünitenin montajı kolaydır ve süt odanızın düvenli görülmesini sağlar.

C100E ayrı bir yıkama teknesi gerektiren bağımsız bir ünite veya entegre konteynerli olarak mevcuttur. Bahsedilen ikinci ünite ısıtma elemanları ile donatılmıştır ve 40 litre, 80 litre veya 160 litrelik konteynerlerle mevcuttur.

DeLaval yıkama ünitesi C50

Yıkama ünitesi C50, küçük ve orta ölçekli montajlarda yıkama işlemi yapar. Montajı ve çalıştırması kolaydır. Herhangi bir mevcut yıkama teknesi ile kullanılabilir. Sadece deterjan gözünü toz veya sıvı deterjanla doldurun, başlama butonuna basın ve yıkama işlemi başlasın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir