DeLaval Yemleme

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval Yemleme

DeLaval Yemleme

Süt üretimindeki en büyük maliyet faktörlerinden biri beslemedir. Yem yönetiminin optimizasyonu bu nedenle değerli bir yatırımdır – üretkenliği ve sağlığı iyileştirmeye yardımcı olurken aynı zamanda çevresel etkiyi azaltır.

Delaval otomatik yem iticiler

İnekleriniz iyi besleniyorsa, çiftliğiniz iyi çalışıyor demektir. İnekleriniz daha sağlıklı, daha sakin, daha verimli ve daha verimli olacak, bu da sizin de daha mutlu olacağınız anlamına gelir.

Buzağı Besleyiciler

Kârlı süt üretimi, sağlıklı, yüksek verimli hayvanlara bağlıdır. Bugünün buzağıları yarının yüksek performanslı inekleri olduklarından, onları yetiştirme şekliniz büyük fark yaratabilir. Sağlıklı ve hızlı büyüyen buzağılar, uzun yıllar verimli ve yüksek verimli inekler haline gelerek sizi ödüllendirecektir.

DeLaval Optimat ™

Yem verimliliği için otomasyon kullanan eksiksiz bir yemleme çözümü. Bu çözüm, otomatik karıştırma ve dağıtım sağlar. Elbette ihtiyaçlarınıza en uygun ekipmanı seçersiniz. Yem, sabit mikserlerimizden birinde tartılır, kesilir ve karıştırılır ve ray askılı dağıtım vagonu, DeLaval FS1600 veya DeLaval RA135 ile yem tablasına teslim edilir. Otomatik olmayan tek görev, yemleri sabit miksere yüklemektir.

DeLaval Optifeeding ™

DeLaval yemleme istasyonları, sürünüzün tamamından en iyi sonucu almanızı sağlar – basit ve verimli.

İnekler için Feedtech ™

Her süt çiftçisi, en kaliteli süt üretimini desteklemek için yüksek verimli ineklerini olabildiğince sağlıklı tutmak ister. Kaliteli yem takviyeleri kullanarak inek sağlığını koruyabilir ve süt verimini artırabilirsiniz.

Buzağılar için Feedtech ™

Bir süt ineğinin geleceği, buzağı olarak durumlarına çok bağlıdır. Buzağılara yönelik takviyelerimiz, onlara mümkün olduğunca iyi bir başlangıç yapmalarına yardımcı olur.