DeLaval VMS™ V300

Anasayfa / Çözümlerimiz /DeLaval VMS™ Series

DeLaval VMS™ V300

İneklerinizin üretkenliğini ve uzun ömürlülüğünü iyileştirmek için anahtar bir araç – Bir litre süt başına çalışma saatlerini azaltır., Mükemmel meme sağlığına katkıda bulunur. En yüksek süt kalitesine katkıda bulunur. Daha sağlıklı ineklere katkıda bulunur. İş gücüne olan bağımlılığı azaltır.

Şimdiye kadar geliştirdiğimiz en iyi sağım süreci

VMS V300, şimdiye kadar yarattığımız en iyi sağım sürecine sahiptir. İneklerinizin yaptığı her ziyaretin ekonomik faydasını en üst düzeye çıkarmaya odaklanmıştır. Her bir ineğin kendi ihtiyaçlarına ve kapasitesine göre sağılmasına izin verir. Bu, her bir ineğin tam potansiyeline ulaşabileceği anlamına gelir.

DeLaval VMS™ V300

Temel Avantajlar

InControl™

  • İşlemler üzerinde kontrol
  • Günlük rutinleri takip edin
  • Eyleme dönüştürülebilir zeka.

VMS V300’ünüz, her sağımda, her inekten, hatta her meme başından büyük miktarda veri toplar. Bu verilerin tamamı işlenir, analiz edilir ve basit görsel raporlar halinde size geri gönderilir. InControl aracılığıyla bilgi, nerede olursanız olun daha iyi kararlar vermenize yardımcı olur. Dokunmatik ekranı veya bir mobil cihazı kullanarak, VMS’nizi her zaman görüntüleyebilir, çalışmasını kontrol edebilir, günlük rutinleri takip edebilir, bireysel inek verilerini güncelleyebilir veya personel ile bilgi paylaşabilirsiniz.

InSight™

  • Basit ve sessiz
  • Tutarlı, nazik
  • İnekler ve işçiler için güvenli

Özel InSight teknolojisinin basit ve sessiz hareketi, VMS V300’ü inekler ve çalışanlar için olumlu bir deneyim haline getirir. Günde 8 ila 10 saat sağım yapmaya gerek kalmadan siz ve personeliniz artık çiftliğinizin karlılığından daha fazla fayda sağlamak için bu zamanı diğer görevlerde daha verimli kullanma özgürlüğüne sahipsiniz..

PureFlow™

  • Uzun ömürlülüğü artırın
  • Doğurganlığı artırın
  • Meme sağlığını iyileştirin

Hayvanlarınızın sağlığını ve uzun ömürlülüğünü iyileştirerek üretkenliğinizi ve karlılığınızı artırmak istiyorsanız, VMS V300 tam da bunu yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Daha sağlıklı, daha sakin inekleri beslemek için doğa ile birlikte çalışan gerçek bir gönüllü sağım sistemi olarak, bu daha uzun ömür, üretkenlik, üreme ve verim anlamına gelir. Özel bir hazırlık kabı ve dört ICAR onaylı süt ölçer (her meme başı için bir tane) ile vakum, nabız ve çıkış her meme başı için otomatik olarak ayarlanarak üstün meme sağlığı sağlar..

DeLaval VMS™ V300

Birlikte Çalışır

Çiftlik Yönetimi

Çiftlik Yönetimi

Bir süt çiftliğinde her şey birbiriyle ilişkilidir ve her kararın birden çok etkisi vardır.

DeLaval Herd Navigator™

DeLaval Herd Navigator ™, ilerici süt hayvancılığı çiftçilerinin sürülerini proaktif olarak yönetmelerini sağlar.

DeLaval Vücut kondisyon skorlaması BCS

Doğru vücut kondisyon skorları, daha iyi yem planlaması sağlar ve bu da ineklerinizin sağlıklı vücut yağ rezervlerine sahip olmasını sağlamaya yardımcı olur.

DeLaval akıllı seçim kapısı SSG

Bu kapılar, trafik seçeneklerinizi otomatikleştirmenize izin vererek size çok zaman kazandırır.

DeLaval VMS™ V300

Operasyonlarınızı genişletin.
Bir dizi başka DeLaval ürünü ve çözümü ile çalışacaktır.

Çözümlerimiz

DeLaval InService ™
Siz, inekleriniz ve sağım tesisiniz için güvenlir.

Soğutma, Saklama ve Test

DeLaval VMS ™ için süt soğutma
DeLaval, otomatik sağım sistemleriyle süt soğutmayı optimize etmek için çeşitli çözümler sunar.

Meme Sağlığı, Hijyen

Meme başı daldırma
İyi meme hijyeni uygulamaları, günlük sağım rutininin önemli bir parçası olmalıdır. Doğru meme hijyeni ürünlerini ve araçlarını kullanmak, mastitis önleme programının etkisini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Beslenme

DeLaval OptiDuo ™
Yemi sadece itmeyin, DeLaval OptiDuo ™ ile yeniden karıştırın, alt üst edin. Yemi sıkıştırmak yerine yeniden karıştırarak inekler için çok daha iştah açıcı hale getiriyoruz. Günde bir kez yem hazırlayan çiftlikler için idealdir.

Sağım Noktasında

DeLaval Clover ™ meme lastiği
DeLaval Clover ™ meme lastiği türünün ilk meme lastiğidir. Birinden birini seçmenize neden olabilecek diğer meme lastiklerinden farklı olarak hem yumuşak sağım hem de yüksek performans sağlar.

Beslenme

DeLaval Optifeeding ™
DeLaval yemleme istasyonları, sürünüzün tamamından en iyi sonucu almanızı sağlar – basit ve verimli.