DeLaval VMS™ V310

Anasayfa / Çözümlerimiz /DeLaval VMS™ Series

DeLaval VMS™ V310

DeLaval VMS ™ V300’ün tüm harika özellikleri ve DeLaval RePro ™ ile sağım sırasında gebelik kontrollerini ve kızgınlık algılamayı otomatikleştirme yeteneği ile birlikte. Her ineği potansiyeline göre sağabilirsiniz. Otomatik gebelik kontrolleri, Gizli kızgınlıkları algılar. Çalışma saati başına daha fazla süte katkıda bulunur.

Her ineğin her ziyaretinin değerini en üst düzeye çıkarmak.

VMS V300 ile en iyi sağım sürecimize katkıda bulunan tüm harika özelliklerle VMS V310, sürünüzün gelecek nesillerine uzanacak avantajlar sağlar. Progesteron bazlı numune alma ve analiz ile tam gebelik ve kızgınlık tespiti artık sağım işlemi sırasında otomatik olarak yapılabilmektedir..

DeLaval VMS™ V310

Temel Avantajlar

RePro™

  • Otomatik gebelik kontrolü
  • Anormal üreme döngülerini tespit edin
  • Gizli kızgınlıkları bile algılar

RePro, nihai sağım ve hayvan refahı sistemini de bir üreme yönetimi aracına dönüştürür. DeLaval DelPro ™ BioModels kullanılarak her bir hayvanın üreme durumunun net bir resmini çekerek, süt örneklerinde progesteron seviyeleri otomatik olarak alınır. Tüm kritik yeniden üretim soruları, DelPro Uygulamalarınızdaki bildirimlerle otomatik olarak yanıtlanabilir. Tüm bunlar daha sağlıklı ineklere, daha düşük veteriner maliyetlerine, gelişmiş sunni tohumlama (AI) maliyetlerine katkıda bulunur. İneklerin doğru zamanda gebe kalması daha verimli laktasyon ile sonuçlanacaktır – bu da daha fazla kazanç demektir.

InControl™

  • Kullanımı kolay
  • Rutinleri yönetin
  • Kameraları görüntüleyin

InControl sadece DeLaval VMS’nizi kontrol etmeyi ve izlemeyi kolaylaştırmaz; Daha iyi kararlar vermenize yardımcı olacak basit görsel raporlar, analizler ve bilgiler sağlayacaktır. Verim istatistiklerine sahip olun veya sisteminizin ayarlarını parmaklarınızın ucuyla değiştirin. Çalışmasının, günlük rutinlerinin, inek verilerinin kontrolü sizdedir ve personelinizle bilgileri kolayca paylaşabilirsiniz.

InSight ™

  • Daha basit ve daha hızlı
  • Spreyler için iki nozul
  • Kendi kendine öğrenme

Bir DeLaval VMS’yi çalışırken gözlemlediğinizde, sizi hemen etkileyen iki şey vardır: İlki; inekler ne kadar sakin, ikincisi; robotik kollar temizlik, hazırlama, tedavi etme, takma ve püskürtme gibi tekrarlayan görevleri ne kadar nazik ve sorunsuz yapıyor. Bunu mümkün kılan anahtar teknoloji InSight’tır. Gördüğünüz şey, şimdiye kadar yarattığımız en yumuşak, en hızlı ve en doğru kol. Bu performansı sağlamak, bir sağım ortamında şimdiye kadar görülen en gelişmiş kamera, donanım ve yazılımımızın etkileşimi.

DeLaval VMS™ V310

Birlikte Çalışır

Çiftlik Yönetimi

Çiftlik Yönetimi

Bir süt çiftliğinde her şey birbiriyle ilişkilidir ve her kararın birden çok etkisi vardır. Bu nedenle DeLaval DelPro ™, çiftlik yönetiminin 5 temel sütununu desteklemek ve tüm çiftliğiniz için sonuçlarınızı en üst düzeye çıkaracak kararları vermenize yardımcı olacak araçlar sağlamak için tasarlanmıştır. Süt hayvancılığı çiftliğiniz hakkında bir karar vermeniz gerektiğinde, güvenilir, faydalı bilgiler için ilk başvuracağınız yer DelPro’dur. Daha iyi kararların başladığı yerdir.

DeLaval Vücut kondisyon skorlaması BCS

Doğru vücut kondisyon skorları, daha iyi yem planlaması sağlar ve bu da ineklerinizin sağlıklı vücut yağ rezervlerine sahip olmasını sağlamaya yardımcı olur. Bu, süt üretimini, üreme verimliliğini ve ineklerin uzun ömürlülüğünü destekler. DeLaval BCS kamera, manuel değerlendirmenin varsayımlarını ve yanlışlıklarını ortadan kaldırır.

DeLaval akıllı seçim kapısı SSG

Bu kapılar, trafik seçeneklerinizi otomatikleştirmenize izin vererek size çok zaman kazandırır: inekleri önceden seçin, böylece yalnızca sağım izni olanlara DeLaval VMS ™ ‘de izin verilir; tüm ineklerin yem alanına serbestçe erişmesine izin verin; kendi beslenme alanlarına erişim için özel inekleri belirleyin; açık mera ve daha fazlasına erişimi düzenler.

DeLaval online hücre sayacı (OCC)

Bu, robotik süt sağım sistemleri için mevcut ilk gerçek otomatik somatik hücre sayacıdır. Her sağımda her ineğin somatik hücre sayısı (SCC) seviyesini proaktif olarak izleyerek sürünüz üzerinde benzersiz bir bilgi ve kontrole erişim kazanın. DeLaval OCC, şu anda mastitis tehdidi ile karşı karşıya olan veya bu tehdide maruz kalan inekleri izleme fırsatı sunar. Bu, çok kısa bir zaman diliminde harekete geçmenizi sağlar.

DeLaval VMS™ V310

Operasyonlarınızı genişletin.
Bir dizi başka DeLaval ürünü ve çözümü ile çalışacaktır.

Çözümlerimiz

DeLaval InService ™
Siz, inekleriniz ve sağım tesisiniz için güvenlir.

Soğutma, Saklama ve Test

DeLaval VMS ™ için süt soğutma
DeLaval, otomatik sağım sistemleriyle süt soğutmayı optimize etmek için çeşitli çözümler sunar.

Meme Sağlığı, Hijyen

Meme başı daldırma
İyi meme hijyeni uygulamaları, günlük sağım rutininin önemli bir parçası olmalıdır. Doğru meme hijyeni ürünlerini ve araçlarını kullanmak, mastitis önleme programının etkisini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Beslenme

DeLaval OptiDuo ™
Yemi sadece itmeyin, DeLaval OptiDuo ™ ile yeniden karıştırın, alt üst edin. Yemi sıkıştırmak yerine yeniden karıştırarak inekler için çok daha iştah açıcı hale getiriyoruz. Günde bir kez yem hazırlayan çiftlikler için idealdir.

Sağım Noktasında

DeLaval Clover ™ meme lastiği
DeLaval Clover ™ meme lastiği türünün ilk meme lastiğidir. Birinden birini seçmenize neden olabilecek diğer meme lastiklerinden farklı olarak hem yumuşak sağım hem de yüksek performans sağlar.

Beslenme

DeLaval Optifeeding ™
DeLaval yemleme istasyonları, sürünüzün tamamından en iyi sonucu almanızı sağlar – basit ve verimli.