DeLaval VMS™ Series

Anasayfa / Çözümlerimiz /DeLaval VMS™ Series

DeLaval VMS™ Series

DeLaval VMS, süt çiftçiliğini daha kişisel hale getirmenize yardımcı oluyor. Daha kesin. Daha karlı. VMS serisindeki iki modelle, her çiftliğe, her çiftçiye, her ineğe, hatta her memeye, bireysel olarak muamele edebilir ve işçiler, inekler, siz ve aileniz için daha iyi bir yer yaratmanıza yardımcı olabiliriz.

VMS ™ ile her şey etrafınızda dönüyor

“Bir sistem yaklaşımı benimsemek- sizinle birlikte yaptığımız her şeyin merkezinde olmak.

DeLaval’in gönüllü sağım sistemleri, daha azla daha fazla üretmenize yardımcı olma çabamızın temel taşıdır. İş-yaşam dengesinin keyfini çıkarmanızı kolaylaştırırken daha sağlıklı ineklerden daha kaliteli süt üretimini garanti eder. Bu nedenle,”toplam çiftlik” yaklaşımını benimsiyoruz ve 1883’e kadar uzanan bir süt ürünleri yenilikçiliği geçmişiyle, bunu herkesten daha iyi yapıyoruz. DeLaval VMS ™ ‘yi çiftliğinize kurduğunuzda sadece hayvan refahı ve gıda güvenliği konularında ön saflarda yer almakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekteki işgücü belirsizliğine daha az bağımlı olacaksınız. Tüm bunlar, süt hayvancılığı çiftçiliğini karlı bir seçenek haline getirmenize ve gelecek yıllar için çekici bir yaşam tarzı ve kariyer seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Mevcut iki modelle VMS ™ serisi, ihtiyaçlarınıza ve çiftçilik tarzınıza en iyi şekilde uyan gönüllü bir sağım süreci oluşturma seçenekleri sunar. Hem VMS ™ V300 hem de VMS ™ V310, ineklerinizin tam potansiyeline kadar sağılmasını sağlayan temel yeniliklere sahiptir.”

 • Tohumlama oranında% 32 iyileşme **
 • Günde 3500kg’dan fazla süt *
 • % 10 daha yüksek kapasite *
 • % 50’ye kadar daha hızlı sağım başlığı takma süresi *
 • % 99,8 sağım başlığı takma oranı *

* Veriler test ve pilot çiftliklerden toplanmıştır. Veri DeLaval VMS Clasic ile karşılaştırılmıştır. Veriler farklılıklar gösterebilir ve garnti edilemez.

** Veriler VMS V310 pilot çiftliklerdendir.

VMS serisi özellikleri

 • InControl ™

  Nerede olursanız olun sisteminize bağlı kalmanızı sağlayan kesintisiz kullanıcı deneyimi.

 • InSight ™

  En gelişmiş kamera ve yazılım kombinasyonu en hızlı ve en nazik sağımı sağlar.

 • PureFlow ™

  Kendi kadehi ile yapılan doğru sağım hazırlığı.

 • DelPro ™ Sürü Yönetimi

  Tüm önemli tarım kararlarını vermenize yardımcı olmak için verileri izleyen, kaydeden ve analiz eden eksiksiz bir süt çiftliği yönetim sistemi.

 • InService ™ Her Şey Dahil

  Çiftçilere sistemin en yüksek performansta çalıştığını gönül rahatlığıyla sağlayan bir sözleşme sistemi üzerinde hizmet, sarf malzemeleri, danışmanlık ve bunların arasındaki her şeyi sağlayan bir müşteri programı.

Videolar

Sürü Yönetimi

DeLaval VMS ™ V300

Litre süt başına çalışma saatlerini azaltan, ineklerinizin üretkenliğini ve uzun ömürlülüğünü iyileştiren temel bir araçtır.

DeLaval VMS ™ V310

DeLaval VMS ™ V300’ün tüm harika özellikleri ve DeLaval RePro ™ sayesinde sağım sırasında gebelik kontrollerini ve kızgınlık algılamayı otomatikleştirme yeteneğine sahiptir.