DeLaval Sarf Malzemeleri

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval Sarf Malzemeleri

Sarf Malzemeleri

Ürettiğiniz sütün kalitesi, süt işletmenizin karlılığını korumak için hayati önem taşımaktadır. Doğru sarf malzemelerini seçmek önemlidir. Gömlekler, süt filtreleri, meme başı dezenfektanları, deterjanlar ve hatta vakum pompası yağları, işletmenizin yüksek performansı için kritik öneme sahiptir. Süt işletmenizde onlarsız başarılı olamazsınız.

Asitli Deterjanlar

Asitli deterjanlar sağım ve soğutma sistemlerindeki mineral kalıntılarını etkili bir şekilde temizler. Bu çözümler, süt kalitesinden ödün vermeden zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Alkali Deterjanlar

Klorlu veya klorsuz alkali deterjanlarımız, süt boru hatlarındaki ve tanklardaki yağı ve süt proteinini temizlemekte etkilidirler.

Sağım Ekipmanının Dezenfeksiyonu

DeLaval Deterjan Dozajlayıcıları

Çalışanlarınızı yaralanmalardan korumak çok önemlidir. Büyük deterjan kaplarını taşırken veya bunlarla işlem yaparken deterjanları dökmekten, sıçratmaktan ve solumaktan kaçının.

DeLaval Yıkama Sistemleri

DeLaval Kaliteli Süt Filtreleri

DeLaval’in kaliteli süt filtreleri en yüksek beklentilerinize karşılık verecek şekilde geliştirilmiştir. Süt filtrelerimizin ana özellikleri ıslaklığa karşı üstün mukavemet, maksimum tortu tutma ve en uygun akış hızıdır.

Yıkama Sarf Malzemeleri