Champion ™ Paralel Sağımhane

Anasayfa / Çözümlerimiz /Paralel Sağımhaneler / Champion ™ Paralel Sağımhane

Champion ™ Paralel Sağımhane

Maksimum inek konforu ile sağım için yüksek verimli sağım odası. Orta ila büyük sürüler için uygundur.

  • Daha hızlı inek akışı
  • Daha fazla sürü üretkenliği sağlayan optimum inek konforu
  • Daha iyi iş akışı

Champion ™ Paralel Sağımhane

Temel Avantajlar

Daha Hızlı İnek Akışı

  • Dikey kaldırma ön ucu
  • Benzersiz açık alt boyun askısı

DeLaval Champion ™ paralel sağımhanede daha hızlı çıkış anlamına gelen dikey kaldırma çıkışı vardır. Dar çıkış yolları olan ahırlara kurulabilir. İnekler boyun korkuluğunun altından geçerken, duraklar indirilebilir ve yeniden hayvan girişi hemen başlayabilir. Duraklara sıralama kapıları monte edilir. Duraklar yukarı çıktığında, sıralama kapıları da onlarla birlikte yukarı çıkar ve ineklerin çıkış için tamamen açık bir platformu olur. Eşsiz açık alt boyun rayı, hızlı, doğal inek girişini ve uygun inek temasını destekler.

İnek Konforu

  • Optimal inek konumlandırma

Opsiyonel hava ile çalışan ALL-INDEX boyun rayı tüm inekleri aynı anda indeksler. Bu sistem, sağım rutinini kolaylaştırmak için her memeyi operatöre yakın konumlandırarak tüm inekleri yükseltilmiş oluğa doğru geri döndürür. Doğru indeksleme, güvenli, rahat, temiz ve verimli sağımın anahtarıdır.

Daha İyi İş Akışı

  • Asma kıç tavası
  • Konforlu başlama
  • Platform flush yıkama

Askıya alınmış kıçlık, memenin engelsiz görüşünü sağlayarak daha iyi çalışma ortamı ve operatör konforu sağlar. Kıç tablasının dikey tasarımı, daha geniş bir oluk ve daha kolay temizlik sağlar. Konforlu başlama, kontrol paneline ulaşmadan kalkışı başlatarak operatörün zaman ve enerjisinden tasarruf sağlar. Platform yıkama, yüzeyi otomatik olarak temizleyerek kontaminasyon riskini azaltır (isteğe bağlı).

Maksimum İnek Konforu ile Sağım için Yüksek Verim

DeLaval Champion ™, orta ila büyük çiftliklerde kullanılmak üzere tasarlanmış ağır hizmet tipi bir sağımhanedir. Boyun raylarına monte edilmiş sıralama kapıları ile inek platformu, ekstra yüksek verim için tamamen açık bırakılır. Boyun korkuluğuna monteli kapılar aynı zamanda direklerin inek platformunda çimentolanmasına gerek olmadığı anlamına gelir, bu da mevcut sağımhanelerde aynı gün kuruluma izin verir.