DeLaval Sağımhaneler

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval Sağımhaneler

DeLaval Sağımhaneler

DeLaval, sizin ve çiftliğinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir dizi sağımhane sunar. Her sağımhane, sizin ve hayvanlarınızın her zaman rahat ve güvende olmanız için tasarlanmıştır. Kapsamlı araştırma ve geliştirmemiz, ineklerinizin sağım odasına girdiği andan çıktıkları ana kadar hızlı, verimli ve kapsamlı bir sağım süreci sağlar.

Paralel Sağımhaneler

Paralel sağımhanelerimiz, inek trafiğinin sorunsuz çalışmasını, sağım ekipmanının optimum performans göstermesini ve sağımın hızlı ve etkili olmasını sağlayarak hızlı üretim elde etmenize yardımcı olur. Bu şekilde, litre süt başına maliyeti en aza indirirken üretim miktarını ve süt verimini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Sonuçta, verim, karlılığa giden en hızlı yoldur.

Balıkkılçığı Sağım Odaları

Bir DeLaval balıkkılçığı sağımhanesine yatırım yaptığınızda, entegre bir sistem elde edersiniz. Farkı yaratan görünüşte küçük şeylerdir: beklemeli, kıç demirli, geniş giriş hatlı ve inekler için minimum dönüş alanı. Bu benzersiz tasarım yenilikleri, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar: Ekstra inek ve operatör konforu sağlayan aynı fark.

DeLaval MidiLine ™

21. yüzyıl çiftlikleri için midline serisi- nihai düşük girdi, yüksek verim, toplu sağım sistemi. Bu sistemler, her bir sağım pençesinin kullanımını en üst düzeye çıkarır. Pençeler çukurun ortasına yerleştirilir ve sağımhanenin her iki tarafına da hizmet etmek için döner. ML2100 ve ML3100, önemli ölçüde daha az yatırım maliyeti ile sağımhane kapasitesini ikiye katlayarak benzer bir sağımhane kapasitesine ulaşabilir.