Başlıklar

Anasayfa / Çözümlerimiz / Sağım Noktasında

DeLaval Sağım Başlığı MC30

DeLaval sağım başlığı MC30, küçük ila orta büyüklükte süt çiftliklerinde en uygun performans sağlamak için dizayn edilmiştir. Bu çok yönlü, gösterişsiz başlıkta, yüksek süt akışlarını verimli ve güvenli bir şekilde idare etmek için büyük bir süt çıkışı vardır. Bu çıkış istenmeyen çapraz akışları ve süt tıkaçlarını en aza indirir. Kullanımı kolay ve çalıştırması uygun maliyetlidir. MC30, laktasyon başına 12 000 kg’ın altında sağım yapan üreticilerin çoğunun ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

DeLaval Sağım Başlığı MC50

En yüksek üretimli inekleri idare etmek için üretilmiştir. Günde 12 saatten az sağım yapan üreticiler için idealdir. Bu dayanıklı ve kendini kanıtlamış başlık, sağımcı ve inek konforu için dizayn edilmiştir. MC50, paslanmaz çelik kadehlerle patentli TF(DeLaval Üst Akış) teknolojili pençeyi birleştirir. Bu pençe, sağım boyunca sabit vakum sağlayarak pik süt akışlarındaki taşma riskini ortadan kaldırır. Meme lastikleri doğrudan nipelsiz dizaynlı pençeye takıldığından süt akışını engelleyen bir şey yoktur.

DeLaval Sağım Başlığı MC53

Yüksek üretimli inekleri idare etmek için geliştirilmiş olan bu başlık günde 12 saatten az sağım yapan üreticiler için uygundur. Sağımcı ve inek konforu sağlamak için dizayn edilmiş DeLaval MC53 geleneksel başlıklardan daha hafiftir. Sağım boyunca sabit vakum sağlamak için paslanmaz çelik kadehlerle patentli DeLaval Üst Akış teknolojisini birleştirmiştir. DeLaval yumuşak dudaklı meme lastikleri ve nipelsiz bağlantılar ile donatılmıştır.

DeLaval Harmony Plus™

DeLaval Harmony Plus™ pençe dizaynı kültür ırkı ineklerin çoğunun memelerine uyar. Uzun yıllar boyunca inek ve sağımcıya konfor sağlayarak en uygun süt üretimini elde etmek için geniş bir özellik yelpazesi ile dizayn edilmiştir. Bu hafif başlık, en yüksek üretimli inekleri veya günde 12 saatten daha az sağım yapan üreticileri ön planda tutar.

DeLaval Sağım Başlığı MC93

Paslanmaz çelik kadehler ve patentli DeLaval Üst Akış teknolojisi ile birleştirilmiş DeLaval MC93, sağım boyunca sabit vakum sağlar ve yüksek verimli inekleri günde on iki saatten az sağan üreticiler için idealdir. Asimetrik pençe dizaynı, daha az kayma ve düşme için doğal meme şekline mükemmel şekilde uyar. DeLaval yumuşak dudaklı meme lastikleri ve nipelsiz bağlantılar ile donatılmıştır.

DeLaval Sağım Başlığı MC73

Güvenli bir şekilde devamlı olarak çalışabilecek şekilde üretilmiş, dayanıklı paslanmaz çelik bir gövde dizaynı vardır. Bu ağır işe dayanıklı başlık, en yüksek süt akışlarını minimum vakum dalgalanmasıyla idare etmek için patentli TF (DeLaval Üst Akış) teknolojisini ve nipelsiz meme lastiği dizaynını birleştirir. Yenilikçi pençe şekli, maksimum süt üretim verimliliği ve performansı ile sağımcı için sağım konforuna öncelik tanır.

DeLaval Sağım Başlığı MC70

Bu güçlü, ağır işe dayanıklı başlığın paslanmaz çelik gövdesi vardır ve devamlı çalışmaya dayanacak şekilde üretilmiştir. En yüksek süt akışlarını minimum vakum dalgalanmasıyla idare etmek için patentli DeLaval Üstten Akış (TF) teknolojisini nipelli veya nipelsiz meme lastiği dizaynı ile birleştirir. Yenilikçi pençe şekli, maksimum süt üretim verimliliği ve performansı ile sağımcı için sağım konforuna öncelik tanır.

Clover ™‘lı DeLaval Harmony ™ II

DeLaval, 1990’ların başında Harmony ™ başlığı tanıttı. Bugün bu isim, hızlı süt akışı, ineklere nazik muamele ve kolay kullanım ile eş anlamlıdır. Hafif kadehler ve yüksek kaliteli materyaller, başlık dayanıklılığından ödün vermeden ideal bir ağırlık kazandırmaktadır. Geleneksel başlıklardan bir kilo daha hafif olan Harmony™, meme lastiği kayma ve başlık düşme risklerini azaltır. Harmony™ başlık, uç noktadaki süt akışlarında bile sabit vakum sağlayan benzersiz TF (DeLaval Üst Akış) teknolojisine sahiptir. Harmony™ günde 12 saatten az sağım yapılan yüksek üretimli sürülerin ihtiyacını en uygun şekilde karşılayacaktır.

DeLaval Sağım Başlığı MC11

İnek ırklarının çoğunda verimli sağım sağlayan, kendini kanıtlamış, basit ve düşük maliyetli bir başlıktır. Şeffaf pençenin tutumu çok kolaydır ve fazla sağım yapılmasını önlemeye yardımcı olmak için süt akışını görmenizi sağlar. MC11, küçük ila orta büyüklükteki süt çiftliklerinde verimli performans sağlar. MC11 günde sekiz saatten daha az sağım yapan üreticiler için veya yıllık üretim laktasyon başına 8000 kg’dan az olduğunda iyi bir çözümdür.

Clover ™‘lı DeLaval Harmony Plus™

Sağımın daha kolay olmasına yardım etmek için birçok avantaj sunar. Asimetrik pençe dizaynı memenin doğal şekline mükemmel bir şekilde uyar ve bu da daha az kayma ve düşme ile sonuçlanır. Patentli TF (DeLaval Üst Akış) teknolojili pençe sayesinde Harmony Plus™ başlığının en yüksek üretimli inekleri idare edecek kapasitesi vardır. Harmony Plus™, hafif plastik kadehler, dengeli bir dizayn ve kalıplı gömme tutamaklarla sağımcıya da mükemmel şekilde uyar. Bu hafif başlık, yüksek üretimli inekleri günde 12 saatten az sağan üreticileri için idealdir.

DeLaval Evanza ™ Sağım Başlığı

Daha iyi meme sağlığı ve minimum hizmet ile daha fazla süt için geliştirdiğimiz en verimli sağım başlığı. DeLaval Evanza ™ sağım başlığı yalnızca daha hızlı değildir; İnekleriniz, çalışanlarınız ve tüm operasyonunuz için alt satırda daha iyidir. Bu, şimdiye kadarki en yenilikçi sağım pençemizdir!