Nabız

DeLaval Temel Pulsatör DMP150 ve DMP500

Bütün sağımhane çeşitlerine uyacak şekilde dizayn edilen DeLaval DMP150 ve DMP500, 24 ila 80 EP100 pulsatörü kontrol edebilir. İnekler, koyun ve keçiler için uygun, geniş bir ayarlanabilir hız ve oran serisiyle, ardışık veya eşzamanlı nabıza ayarlanabilirler. DeLaval DMP150 ve DMP500, sabit vakum koşulları ve iyi meme sağlığı için tam olarak ayarlanabilir, zaman ayarlamalı nabız dönemleri (Hız ve Oran) sağlayabilirler.

DeLaval Pulsatör HP101

Bu uygun maliyetli pulsatör, benzersiz nemlendirme teknolojisi ile sabit bir nabız hızı ve oranı sağlar. Kir, toz, sıcaklık veya nemden etkilenmeyen, vakumla çalışan DeLaval HP101 elektrik gerektirmez. Ünite, birçok DeLaval uygulaması ile çalışır.

DeLaval Pulsatör AP101

Çok yönlü, uygun maliyetli ve kullanımı kolay olan bu havalı pulsatör, çeşitli montaj tiplerinde ama özellikle kovalı sağım ve boru hatlı sistemlerde iyi bir şekilde çalışmak için dizayn edilmiştir. Çalışması içi elektriğe ihtiyaç duymadan, sabit nabız sağlamak için dayanıklı, kaliteli materyallerden sağlam bir şekilde üretilmiştir.

DeLaval Pulsatör EP100

Dünyada en çok satılan elektronik pulsatördür. DMP temel pulsatörle birlikte çalışır ve en uygun hayvan konforu için maksimum sağım verimliliği ile hassas bireysel nabız sağlar. Vakumla çalışan diyafram, kendini kanıtlamış teknoloji sıcaklık, nem ve kire karşı dayanıklılık sağlarken minimum aşınma anlamına gelir. Tozlu ortamlarda hava filtresi ile birlikte kullanılabilir.

DeLaval Pulsatör EP2090

Daha iyi hayvan konforu ve sağlıklı sağım için dizayn edilmiş olan DeLaval EP2090, enerji tüketimi çok düşük olan bireysel bir elektronik modüldür. Sabit veya mobil üniteler için, bütün sağım taşıma ve sağımhane tiplerine uyacak şekilde dizayn edilmiştir. Uyarı ve süt akışıyla ilgili vakum kontrolü için Duovac™ sistemi ile birleştirilebilir. Bu pulsatör tozlu ortamlarda hava filtresi ile kullanılabilir ve bağlama somunu bağlantısı ile birlikte hızlı elektronik birleştiriciler kullanılarak kolay bir şekilde değiştirilebilir.

DeLaval Pulsatör HP102

Yüksek performanslı, dayanıklı, pnömatik olarak çalışan DeLaval HP102’de, sağımhane, boru hatlı veya kovalı sağım sistemlerindeki vakum koşullarına ve değişik hayvan türlerinin ihtiyaçlarına uymak için ayarlanabilir nabız hızı ve oranı vardır. Vakumla çalışan bu pulsatör, sağlam, uzun ömürlü materyallerle üretilmiştir ve elektriksiz çalışır. Montajı kolaydır, pulsatörler için olan ISO standartlarına uyar ve bütün değişik çiftlik koşulları ile baş edebilir.