Sağım Noktaları

Anasayfa / Çözümlerimiz / Sağım Noktasında

DeLaval MP150

Bu Sağım Noktası, MP100 serileri içinde en yüksek başlık çıkarma seviyesini sağlar. Alçak Hatlı veya Ortadan Hatlı (MidiLine) sistemlere monte edilebilir ve Duovac™, ComfortStart, uzaktan yıkama/sağım operasyonu, pençe düşmesi ve bireysel yıkama hazırlığına olanak sağlar. DeLaval akış göstergesi FI7 veya DeLaval Süt Ölçer MM27BC’li MPC150, günlük sürü yönetiminde yardımcı olmak için verimi, akışı ve sağım süresini gösterir.

DeLaval Sağım Noktası MPC680

Her bir inek hakkında güvenilir bilgiye sahip olmak sürünüzü yönetmenize yardım eder böylece doğru zamanda doğru kararlar verebilirsiniz. Sürü yönetiminde zorluklarınız ne olursa olsun, DeLaval sağım noktası MPC680’nin DelPro sürü yönetimi ile birlikte olması başarınızın ana parçalarından biri olacaktır.

DeLaval Sağım noktası MP400

İki butonlu, elektronik olarak programlanabilir, hızlı ve güvenilir çalışma için alüminyum muhafazada saklanan otomatik başlık çıkarıcı. Tek elle kullanım için dizayn edilmiştir. ComfortStart standart bir özelliktir – sadece başlığı kaldırın ve takın. Akış kontrollü MP400, kullanıcıya uymak için sağım vakumu başlatma gecikmesi içerir. Güvenli bir sağım işlemi amacıyla memeyi uyarmak için Duovac™ akış kontrollü sağım ile de mevcuttur.

DeLaval MP580

Entegre, bağımsız, otomatik başlık çıkarıcı olarak kullanılan MP580 size verimli, basit ve hızlı sağım işlemi sağlar. Ünite, süt verimini izler, kapının uzaktan çalıştırılmasını sağlar ve DeLaval akış göstergesi FI7 ile birleştirildiğinde başlığa anormal hava girişini gösterir. MM27BC ve DeLaval ALPRO™ bağlantısı ile MP580 daha fazlasını sağlar. Kan kalıntılarını ve anormal süt çıkışını tespit eder, ICAR onaylı verim ölçümleri ve süt iletkenlik seviyesini verir ve bu bilgileri sürü yönetim programında kaydeder. DeLaval MP580 DeLaval ™ ile bağlantı kurar ve sürünüzü daha iyi yönetmenize yardım eder. ”Sağım yapma” veya “Sütü at” gibi açık bilgiler sunan interaktif kullanıcı ara yüzünden yararlanırsınız ve bu ara yüz herhangi bir sağım noktasından bir ineğin ayrılmasına olanak verir.

DeLaval Sağım noktası MP170

Sürü yönetimine basit bir adım. Mp250’nin akıllı abisi olan MP170 size sadece zaman kazandırmakla ve fazla sağımı önlemekle kalmaz. Verimleri ve inek numarasını biriktirip, DelPro sürü yönetimi kullanarak sürünüzü basit bir şekilde idare etmenize yardım edecek doğru bir veritabanı yaratmanın yoludur. MP170, sağımcıya sürü ile ilgili bilgi verdiğinden sadece bir başlık çıkarma ünitesi değildir. Bazen çok fazlası gerekli değildir, daha karmaşık MP ile uğraşmaktansa sağımcı birkaç tuşlu fonksiyonlarla kolayca bağlantı kurabilir. Dizaynı çok basit görünse de MP170, sağımhaneyi terk ederken bir ineği yerinde ayırmak gibi sürünüzü yönetmenize yardım eden birçok yararlı özellik sunar. Hayvan tanımlama ve Akış gösterme (FI7) veya süt ölçme (MM27BC) ile birlikte MP170, hangi ineklerinizin en iyi üretim verdiğini bilmenizi ve herhangi bir verim düşmesinde hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

DeLaval Sağım Noktası MP780

Size her inek hakkında bilgi vererek tam kontrol sağlamanız için üretilmiştir. Tam sürü yönetimi için kullanılan bu üstün, modern sağım noktası; sağımcının bütün inek bilgilerine ulaşmasını sağlamak için ALPRO™ ile bağlantı kurabilir. Tedavi bayrakları veya “ineği ayır” gibi bilgileri yerinde görebilir ve ayarlayabilirsiniz. Daha sonra yönetim programına gidip durumu değiştirmenize gerek yoktur. DeLaval MP780, dertsiz çalışma için şık, dikey, paslanmaz çelik kabine yerleştirilmiş bütün DeLaval MP680 fonksiyonlarını ve kolay temizlik sağlar. Sessiz ortam inekler ve sağımcı için sağım stresini azaltır ve sağım rutinlerinin daha hızlı olmasına olanak verir. DeLaval MP780 yeni montajlar veya mevcut sağımhanelerdeki yükseltmeler için uygundur ve minimum üretim rahatsızlığıyla, hızlı ve kolay montaj için önceden monteli olarak gelir.