DeLaval InService™

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval InService™

DeLaval InService™

Siz, inekleriniz ve sağım tesisiniz için bir güvenlik.

  • Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet
  • Daha düşük işletme maliyetleri
  • Daha az acil onarım

Sertifikalı servis teknisyeni

Servis teknisyenlerimiz, gelişmiş sağım tesislerine hizmet vermek ve sorunları gidermek için özel olarak eğitilmiştir. Günün 24 saati, haftanın 7 günü, tüm yıl boyunca yanınızdayız

Profesyonel araçlar

Önleyici hizmetin bir parçası olan tesis testi, gelişmiş test cihazları kullanılarak gerçekleştirilir. Vakum seviyeleri kontrol edilir ve gerekirse ayarlanır. Aynısı titreşim için de geçerlidir

Orijinal servis parçaları

Daima DeLaval orijinal parçaları kullanıyoruz. Tüm servis parçaları, modern süt üretiminde kullanılmak üzere özenle geliştirilmiş ve test edilmiştir.

Bize ihtiyacınız olduğunda sizin için

DeLaval servis organizasyonu – her zaman size yakın

DeLaval, 100 yılı aşkın süredir süt çiftliklerine hizmet vermektedir. Bunu yapabileceğimizi iddia ediyoruz. Servis mühendislerimiz sağlam bir lisans ve en geç sürekli güncellenecek sürekli ileri eğitim alırlar. Hizmet organizasyonumuz tüm ülkeyi kapsamaktadır. Gerekirse her zaman yanınızdayız. Servis teknisyeniniz size tavsiyelerde bulunabilir ve VMS’nizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak iyileştirmeler için önerilerde bulunabilir.

Önleyici hizmet

Düzenli koruyucu hizmet, gereksiz duruşlar ve pahalı acil servisler olmaksızın güvenilir bir sağım tesisi sağlamanın iyi bir yoludur. Özel eğitimli servis teknisyenleri, servisi mevcut standartlara göre hem vakum hem de titreşimi test etmek için gelişmiş araçlar kullanarak gerçekleştirir. DeLaval’in servis programını önerilen servis aralıklarıyla takip ediyor ve çalışma saatlerinden sonra servis parçalarını değiştiriyoruz. Optimum güvenilirlik ve uzun ömürlülük sağlamak için her zaman DeLaval orijinal parçaları kullanıyoruz. Hizmetin tamamlanmasının ardından, yaptığımız şeyi belgeleyen bir hizmet protokolü alacaksınız.

Destek ve yardım

Kaza meydana gelirse her zaman yanınızda olacağız. Servis organizasyonumuz tüm yıl boyunca haftanın 7 günü 24 saat yardımcı olmaya hazırdır.