DeLaval Çitler & Barındırma

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval Çitler & Barındırma

Çitler & Barındırma

DeLaval, yemlenirken ineklerinizi rahat ettirmek için değişik modellerde yemlik çitleri sunar. Ayrıca, buzağılarınızın konforlarını düşünerek hem küçük hem de daha büyük boylarada buzağı ceketleri üretir.

Yem Çitleri

Buzağı Barındırma

Buzağılarınıza iyi bir başlangıç sağlamak geleceğinize yatırım yapmaktır. DeLaval buzağı aksesuarları, ileride güçlü düveler ve üretken inekler haline gelecek sağlıklı buzağılar yetiştirmenize yardım eder.

Çitleme Materyalleri

Tel seçimi birçok şeye bağlıdır. Sistem kalıcı mı yoksa geçici mi? Çitin ne sıklıkta yer değiştirmesi gerekiyor? Çitin içinde hangi hayvanlar olacak ve çitin uzunluğu ne olacak? DeLaval çit teli, ip ve şerit ip çeşitlerinde her türlü ihtiyaca cevap verecek ürünler vardır.

Koyun Çiti

Geçici çitlerde iyi çalışan elektrik çit gibi etkilisi çok azdır. Yüksek iletkenliği ve siyah / beyaz renklendirmesiyle DeLaval çitleri, koyun ve keçileri güvenli bir şekilde içeride ve yırtıcıları güvenli bir şekilde dışarıda tutar.

Güç Üreteçleri

Güç üreteci bir elektrikli çitin kalbidir. İhtiyaçlarınıza en uygun olanını bulmak için dikkatli bir seçim yapın. Yeni serimiz geliştirilmiş dizayn ve performans sunar – şebeke elektriği, akülü veya portatif hiç fark etmez. Dikkate alacağınız iki faktör, yerin üstündeki en alçak telin yüksekliği ve çitin uzunluğudur.

Çit Aksesuarları

DeLaval bütün ihtiyaçlarınız için çok geniş bir çit aksesuarları serisi sunar.