DelPro™ Farm Manager

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval Çiftlik Yönetimi

DelPro™ Farm Manager

DelPro Çiftlik Yöneticisi, süt hayvancılığı çiftliğinizin işleyişini kullanımı kolay tek bir uygulamadan izlemenize olanak sağlamak için DelPro tarafından toplanan, işlenen ve analiz edilen bilgileri sunar.

  • Anında genel bakış için gösterge tablosu görünümü
  • İhtiyaçlarınızı karşılamak için kolayca özelleştirilebilir
  • Basit kullanıcı arayüzü

Sizin için önemli olanlara öncelik verin

DelPro Çiftlik Yöneticisi, çiftliğinizde kaydedilen tüm verileri değerli, kolay anlaşılır, eyleme geçirilebilir bilgilere dönüştürmenin anahtarıdır. Bunun merkezinde, en önemli olduğunu düşündüğünüz bilgileri kolayca seçebilmenizi sağlamak için görünümünüzü özelleştirme yeteneği vardır.

Monitör Kartı

Tam bir genel bakış sağlamak için bir ekran DelPro Çiftlik Yöneticisi, çiftliğinizde kaydedilen tüm verileri değerli, kolay anlaşılır, eyleme geçirilebilir bilgilere dönüştürmenin anahtarıdır. Monitör Panonuz tam olarak bunu sağlar. Bilmeniz gereken her şeyin kolayca anlaşılan ve değerlendirilen bir görsel formatta anlık görüntüsünü veren bir gösterge panosu sağlar.

Sağım Kuyruğu- sadece AMS için

AMS’li DelPro çiftçilerinin% 95’i Sağım Kuyruğunu her gün kullanıyor ve aldıkları en faydalı modül olarak değerlendiriyor. Sağım Sırası, güne başlamanın mükemmel bir yoludur – gece ve önceki gün olan her şeyin anlık görüntüsünü sağlar. Bu, üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için bugün yapmanız gereken şeyleri hızlı bir şekilde tanımlamanıza olanak tanır.

Programlı Sağım

DelPro Çiftlik Yöneticisindeki Sağım Performansı Gösterge Tablosu, size sağım sisteminizin performansı hakkında hızlı bir fikir verir: saatte sağılan inekler, rotasyonlar ve / veya sağılan gruplar ve sağım seansları boyunca hasat edilen süt. Basit renkli göstergeler, performanstaki değişiklikler konusunda sizi uyarabilir. Ayrıca, performans sorunlarını düzeltmenize yardımcı olmak için ek bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar..

Programlı Sağım

DelPro Farm Manger’ın uzman modülleri, hayvanlarınızın refahı üzerinde size daha fazla kontrol sağlar. İnekler, gerekli sağlık kontrollerinin, aşıların veya diğer eylemlerin belirlenip vurgulandığından emin olmak için veteriner listelerinize otomatik olarak eklenir; bu, hiçbir hayvanın gözden kaçmadığını bilerek içinizin rahat olduğu anlamına gelir. Ayrıca, her bir ineğin dökme tankınızın somatik hücre sayısına (SCC) ne kadar katkıda bulunduğunu da tam olarak görebileceksiniz. Sözümüz, sürünüzün tutarlı bir şekilde zamanında ve otomatik olarak yönetilmesi konusunda size destek olmaktır..

Standart çalışma prosedürleri

Tutarlı bir çalışma şekline sahip olmak, modern süt hayvancılığı çiftçiliğinde çok önemlidir. Standart Çalışma Prosedürlerine sahip DelPro Çiftlik Yöneticisi, tohumlama zamanı, ketozlu bir ineğin tedavisi veya taze ineklerde tamamlanacak kontroller gibi farklı olaylar için tutarlı bir şekilde eylemler düzenlemenizi ve uygulamanızı destekler. DelPro ile haftanın her günü net ve uygulanabilir kararlar alırsınız..

DelPro™ Farm Manager

Birlikte Çalışır

Rotary Sağımhaneler

DeLaval, çözümün tüm yönlerini içeren eksiksiz rotary sağım sistemleri sağlar. Sürünüze, lokasyonunuza ve operasyonunuza özel tamamen özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz..

Sağımhaneler

DeLaval, sizin ve çiftliğinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir dizi sağımhane sunar. Her salon, sizin ve hayvanlarınızın her zaman rahat ve güvende olmanız için tasarlanmıştır. Kapsamlı araştırma ve geliştirmemiz, ineklerinizin sağım odasına girdiği andan çıktıkları ana kadar hızlı, verimli ve kapsamlı bir sağım süreci sağlar.