DelPro ™ Uygulamaları

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval Çiftlik Yönetimi

DelPro ™ Uygulamaları

DeLaval DelPro ™, çiftliğinizde kaydedilen tüm verileri alır ve sizin için hesaplama yapar. Sayfalar ve sayılar ve çizelgeler yerine – bazen tek bir numara veya uyarı şeklinde değerli bilgiler alırsınız. Bu yararlı, eyleme geçirilebilir bilgiler, elinizdeki görev için hangi DelPro uygulaması doğru olursa size iletilir. Bu, bilgileri ofiste, ahırda veya merada veya sağım sırasında isteyebileceğiniz anlamına gelir.

Üst düzey çiftlik yönetimi platformu

Onu süt çiftliğinizin kalbi olarak düşünmek en kolay yoldur. Her şey, bir dizi giriş aracılığıyla ona beslenir; DelPro, verilerle muhtemelen düşündüğünüzden daha fazlasını yapmanızı kolaylaştıran bir dizi uygulama aracılığıyla size iletilen analiz ve raporlamaya izin verecek verileri işler ve sipariş eder.

DelPro sadece tek bir yazılım parçası değildir, size verimli ve karlı bir süt çiftliği işletmek için ihtiyaç duyduğunuz doğru, zamanında bilgi sağlayan tam bir yönetim platformudur. Bu, sağım sisteminizden ve sensörlerden gelen verilerin yakalanması ve analizi için merkezi bir platform oluşturmak ve ardından bu verileri, tüm bu verileri daha kolay ve daha hızlı hale getiren, amaca yönelik oluşturulmuş, kullanımı kolay uygulamalar paketi aracılığıyla dağıtmak anlamına gelir aksiyon.

DelPro ™ Farm Manager

DelPro Çiftlik Yöneticisi, süt hayvancılığı çiftliğinizin işleyişini kullanımı kolay tek bir uygulamadan izlemenize olanak sağlamak için DelPro tarafından toplanan, işlenen ve analiz edilen bilgileri sunar.

DelPro ™ Companion

Ofisi asla yalnız bırakmayın – DelPro Companion’ı yanınıza alın. DelPro companion, işleri halletmek için bir araçtır. İneklerinizle aktif olarak çalışırken işleri halletmeyi daha hızlı ve daha doğru hale getirmek için oradadır.

DelPro ™ Etkileşimli Veri Ekranı

DelPro etkileşimli veri ekranı, sağım sırasında size başka bir çift göz ve kulak sağlayan en iyi sağımhane uygulamasıdır. Etkileşimli veri ekranı, sağımhanedeki veya Rotary Sağımhanedeki her sağım noktasında sağılan tüm ineklerin durumunu sunarak ineklerinizin yönetimini optimize etmenize yardımcı olmak için oradadır.

DelPro ™ Uzaktan Çiftlik Bağlantısı

DelPro Uzaktan çiftlik bağlantısı ile DelPro FarmManager’ınıza her yerden erişebilirsiniz. Ayrıca veterinerlere veya danışmanlara uzaktan erişim sağlayabilirsiniz ve bu, DeLaval uzaktan destek ekibinin verilerinize ve ayrıca sağım sisteminize tam bir genel bakış elde etmek için teşhislere anında erişebileceği, bunları görüntüleyebileceği ve analiz edebileceği anlamına gelir.