Daha iyi çiftlik performansı için daha iyi kararlar

Anasayfa / Çözümlerimiz /DeLaval Çiftlik Yönetimi

Daha iyi çiftlik performansı için daha iyi kararlar

Tam kontrol elde etmenin ve işinizi verimli kılacak hızlı kararlar almanın tek yolunun tüm çiftliğinizin tek bir yerde birbirine bağlanması olduğuna inanıyoruz.

  • Geliştirilmiş iş verimliliği
  • Tam genel bakış
  • Sağım süreciyle ilgili tüm ayrıntılar

Az ile daha fazlasını yapın

Daha azıyla daha çok. Bu her zaman zorluk olmuştur. DelPro ile bu zorluğun üstesinden gelmek için yeni bir raporlama ve analiz düzeyine erişebilirsiniz.

Grup Performansını Karşılaştırın

Zaman sınırlı bir kaynaktır ve her bir hayvanı günlük olarak analiz etmek için zamanınız yoktur. Sürünüzün analizleriyle çalışmak için “yukarıdan aşağıya” bir yaklaşıma inanıyoruz. Farklı hayvan gruplarının analiziyle başlamak, sürüde sapmalar ortaya çıkarsa size net bir fikir verecektir.

Kontrol Paneli Görünümü

DelPro, size çiftliğinizin performansı ve ayarladığınız görevlerin durumu hakkında hızlı bir fikir vermek için bir kontrol paneli sağlar. Hayvanlarınızın, insanlarınızın ve ekipmanınızın performansına ilişkin faydalı, eyleme geçirilebilir bilgilerin bu görsel olarak basit sunumu. Aynı zamanda sağım performansı ve üreme verilerinin net bir anlık görüntüsünü sağlar – hepsi bir arada, açıkça düzenlenmiş bir tasarımdır..

Sağımla İlgili Her Şey

DeLaval sağım sistemleri, ineklerin sağımhaneye giren, sağımhaneden çıkan ve sağım sırasında gerçekleştirilen işlemlerin çoğunu kaydeden bir dizi sensör ile donatılmıştır. DelPro, size bu sensörler tarafından yakalanan bir dizi veri noktası sunmak yerine, tüm bu değerli verileri birleştirir ve performans bilgisine dönüştürür. Bu bilgiler rutinleri, inek trafiğini ve işgücü verimliliğini iyileştirmek için kullanılabilir.

Tek Görünüm

Süt hayvancılığı çiftliğinizi sadece bu faaliyetleri desteklemek için ilgili faaliyetler ve ürünlerden oluşan bir koleksiyon olarak görmüyoruz – bu bir sistemdir. Herhangi bir sistem gibi, her bileşen bir sonrakine değer kattığında en iyi şekilde çalışır, bu DelPro’nun rolüdür. Çiftliğinizde toplanan tüm verileri entegre ederek ve hepsini yalnızca nasıl performans gösterdiğinin değil, aynı zamanda performansı iyileştirmek için neler yapılabileceğinin de bir resmini oluşturmak için kullanarak, DelPro size bir dizi rapor, analiz, uyarılar sunabilir. ve önerilen eylemler.

Cihaz İzleme

DelPro, ineklerinizin sağlığı ve performansını izlemenin ve raporlamanın yanı sıra çiftlik teknolojinizin ayrıntılı performans raporlamasını da sağlayabilir. Bu, düşük performansın yanı sıra servis zamanlayıcılarını, meme lastiği değişikliklerini ve DeLaval VMS ™ V300’ünüzden sütü soğutmanın ne kadar sürdüğünü gösteren alarmlar anlamına gelir.

Güvenli Erişim

Yönlendiricileri ve internet erişimini yapılandırmak için daha fazla zaman harcamak için bir süt çiftçisi olmadığınızı biliyoruz. Bu nedenle DelPro Uzak Çiftlik Bağlantısı ile onu sizin zorunda kalmayacağınız şekilde tasarladık. Önceden yapılandırılmıştır ve çiftlik ağınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve casus yazılımlardan koruyan yerleşik bir güvenlik paketine sahip çok sağlam, güvenilir bir ağ ekipmanına dayanmaktadır, bu da kısa sürede çalışmaya başlayacağınız anlamına gelir.

Otomatik Kararlar

DelPro, inekleri kriterlerinize göre otomatik olarak seçmek için ayırma kapılarınızı kontrol eder. Sensörleriniz tarafından kaydedilen verileri kullanarak ne zaman sıralayacağınızı siz seçersiniz. İhtiyaç duyduğunuzda inekleriniz incelemeye hazır olacaktır. Örneğin, olası sağlık sorunlarını gösteren düşük aktiviteye sahip inekler veteriner kontrolünüz için ayrılabilir.

DAHA İYİ BİR ÇİFTLİK PERFORMANSI İÇİN DAHA İYİ KARARLAR

Birlikte Çalışır

Rotary Sağımhaneler

DeLaval, çözümün tüm yönlerini içeren eksiksiz rotary sistemler sağlar. Sürünüze, lokasyonunuza ve operasyonunuza özel tamamen özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Sağımhaneler

DeLaval, sizin ve çiftliğinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir dizi sağımhane sunar. Her salon, sizin ve hayvanlarınızın her zaman rahat ve güvende olmanız için tasarlanmıştır. Kapsamlı araştırma ve geliştirmemiz, ineklerinizin sağım odasına girdiği andan çıktıkları ana kadar hızlı, verimli ve kapsamlı bir sağım süreci sağlar.

DelPro ™ Uygulamaları

DeLaval DelPro ™, çiftliğinizde kaydedilen tüm verileri alır ve sizin için hesaplama yapar. Sayfalar ve sayılar ve çizelgeler yerine – bazen tek bir numara veya uyarı şeklinde değerli bilgiler alırsınız. Bu yararlı, eyleme geçirilebilir bilgiler, elinizdeki görev için hangi DelPro uygulaması doğru olursa size iletilir. Bu, bilgileri ofiste, ahırda veya merada veya sağım sırasında isteyebileceğiniz anlamına gelir.