Daha iyi bir süt verimi için daha iyi kararlar.

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval Çiftlik Yönetimi

Daha iyi bir süt verimi için daha iyi kararlar

Çiftliğinizin potansiyeline yönelik süt üretmenizi sağlayarak sizi güçlendirmek istiyoruz.

  • Detaylı hayvan, grup ve sürü üretimi performansları
  • Canlı sağım bilgileri elinizin altında
  • Gelecek için plan yapın

Sağım, süt çiftliğiniz için gerçek anıdır.

Her görev, her eylem, her plan – sonuç her zaman sütün kalitesi ve miktarı ile ölçülür. Bu, kullandığınız sistemin türüne bakılmaksızın geçerlidir, çünkü tüm DeLaval süt sağım sistemleri, operasyonlarının bir parçası olarak DelPro ile çalışan bir uygulamayı kullanabilir.

Programlı Sağım – DeLaval DelPro ™ Etkileşimli Veri Ekranı

DeLaval rotary ve sağımhane sağım sistemleri, ineklerin giriş, sağım ve çıkışlarını kaydeden sensörlerle donatılmıştır. Topladığınız sütün kalitesini ve miktarını en üst düzeye çıkarmanıza olanak sağlamak için tüm bu verileri birleştiriyor ve sağım sırasında size sunuyoruz.

Ayrıntılı Hayvan, Grup ve Sürü Üretim Performansı

Süt ölçerlerimiz, ineklerin sağım sırasında süt verimlerini, akışlarını ve kaplarını sürekli olarak kaydeder. Bu doğru şekilde kaydedilmiş veriler daha sonra, sürünüzdeki gruplar arasında üretim ve verimlilik performansı farklılıkları hakkında size bir fikir vermek için grup düzeyinde birleştirilir.

Sağım Performansı

DelPro Çiftlik Yöneticisindeki Sağım Performansı Gösterge Tablosu, size sağım sisteminizin performansı hakkında hızlı bir fikir verir: saatte sağılan inekler, rotasyonlar ve / veya sağılan gruplar ve sağım seansları boyunca hasat edilen süt. Basit renkli göstergeler, performanstaki değişiklikler konusunda sizi uyarabilir. Ayrıca, performans sorunlarını düzeltmenize yardımcı olmak için ek bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar.

Gönüllü Sağım – DeLaval InControl ™

DeLaval VMS ™ V300 gibi gönüllü bir sağım sistemiyle çalışırken, 7/24 gerçek zamanlı raporlama gereksinimi çok önemlidir. Bu nedenle DelPro, sürünüzün tamamı için size sürekli olarak güncellenen bilgiler sağlamak için canlı bir modül ile tasarlanmıştır.

Canlı Sağım Bilgileri Elinizin Altında

İnekleriniz 7/24 sağılmışsa, standart bir statik rapor günlük işinize uyacak kadar verimli değildir. Bu nedenle, size tüm inek sağım durumlarının yapılandırılmış bir genel görünümünü canlı olarak saklamanız için bir araç sunan canlı bir platform tasarladık. Bu, hangi laktasyon aşamasında olursa olsun, sürünüzü ve tek tek ineği etkin bir şekilde izlemenin anahtarıdır.

Geleceği Planlayın

Gelecek için planlamanın önemli olduğunu anlıyoruz. Üretiminizi tahmin edebilmek, özellikle kristal küre olmadan önümüzdeki aylarda ne kadar süt üreteceğinizi bilmek zor olabilir. Gebelik oranındaki iyileşmelerin veya ikame oranının düşürülmesinin ilerleyen zamanlarda sağılan inek sayısını nasıl etkilediğini değerlendirmek bunu mümkün kılar. DelPro, doğru hayvansal üretim ve üreme verilerine dayanarak, bu bilgileri sürü düzeyinde birleştirir ve önümüzdeki aylarda süt üretiminizi tahmin eder. Süt hayvancılığının sürekli değişebileceğini anlıyoruz, bu nedenle size bu değişiklikler meydana geldiğinde aylık üretim seviyeniz üzerindeki etkisini keşfetme esnekliği sunuyoruz. Örneğin; Buzağılama aralığını 420 günden 390 güne düşürmek..

DAHA İYİ BİR SÜT VERİMİ İÇİN DAHA İYİ KARARLAR.

Birlikte Çalışır

Rotary Sağımhaneler

DeLaval, çözümün tüm yönlerini içeren eksiksiz rotary sistemler sağlar. Sürünüze, lokasyonunuza ve operasyonunuza özel tamamen özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Sağımhaneler

DeLaval, sizin ve çiftliğinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir dizi sağımhane sunar. Her salon, sizin ve hayvanlarınızın her zaman rahat ve güvende olmanız için tasarlanmıştır. Kapsamlı araştırma ve geliştirmemiz, ineklerinizin sağım odasına girdiği andan çıktıkları ana kadar hızlı, verimli ve kapsamlı bir sağım süreci sağlar.

DelPro ™ Uygulamaları

DeLaval DelPro ™, çiftliğinizde kaydedilen tüm verileri alır ve sizin için hesaplama yapar. Sayfalar ve sayılar ve çizelgeler yerine – bazen tek bir numara veya uyarı şeklinde değerli bilgiler alırsınız. Bu yararlı, eyleme geçirilebilir bilgiler, elinizdeki görev için hangi DelPro uygulaması doğru olursa size iletilir. Bu, bilgileri ofiste, ahırda veya merada veya sağım sırasında isteyebileceğiniz anlamına gelir.