DeLaval Sağım Ünitesi Mavi

Anasayfa / Cozumlerimiz / DeLaval Sağım Ünitesi MAVİ

DeLaval Sağım Ünitesi Mavi

İneklerinizin üretkenliğini ve uzun ömürlülüğünü iyileştirmek için anahtar bir araç – Bir litre süt başına çalışma saatlerini azaltır., Mükemmel meme sağlığına katkıda bulunur. En yüksek süt kalitesine katkıda bulunur. Daha sağlıklı ineklere katkıda bulunur. İş gücüne olan bağımlılığı azaltır.

DeLaval Sağım Ünitesi Mavi

Temel Avantajlar

Etkili Sağım

Sağım boyunca vakum ve nabız atımının yönetilmesi, meme başının daha az tahriş olması anlamına gelir ve ayrıca, aksi takdirde, kalkış sırasında başlık içine girecek olan hava hacmini azaltır. Dünyanın dört bir yanındaki çiftçilerin de onaylayabileceği gibi, DeLaval ineklerinin uzun vadeli üretkenliği için doğru dengeyi sağlamıştır.

Meme Hasarını En Aza İndirin

DeLaval BLUE ile bu faktörleri yönetmek kolaydır. DeLaval’in orijinal vakum sistemi Duovac, en yüksek süt akışından önce meme uçlarının yüksek vakum seviyelerine maruz kalmasını önlemek için sağımın başlangıcında vakum seviyelerini düşürür. Ek olarak, pulsasyon oranları sağımın başlangıcında tersine çevrilir, bu da sütün daha hızlı boşaltılmasını ve sağılmasını sağlar. Duovac, sağımın sonunda başlık çıkarılmadan önce meme ucu vakum seviyesini düşürür.

İnek Üretimini Artırın

DeLaval BLUE ayrıca otomatik başlık çıkarma özelliğine sahip olup, inek verimini artırmanıza ve değerli zamanınızdan tasarruf etmenize olanak tanır.

DeLaval Sağım Ünitesi Mavi

Birlikte Çalışır

DeLaval DelPro ™ çiftlik yönetimi uygulaması Milk24

Sürü yönetimine doğru ilk adımınız için akıllı, basit ve etkili bir çözümdür.