DeLaval DelPro™ MU480 Sağım Ünitesi

Anasayfa / Çözümlerimiz /DeLaval DelPro™ MU480 Sağım Ünitesi

DeLaval DelPro™ MU480 Sağım Ünitesi

MU480 Sağım Ünitesi, yüksek doğruluğa sahip, ICAR-onaylı bir sütölçer ve DeLaval çiftlik yönetimi programına kablosuz bağlantı yeteneğini sunar.

  • Kesin bilgi
  • Daha hızlı sağım
  • Üretkenliği artırın

DeLaval DelPro™ MU480 Sağım Ünitesi

Temel Avantajlar

Kesin Bilgi

DeLaval sağım ünitesi MU480 otomatik olarak doğru bilgileri gönderir ve alır. DelPro Sürü Yönetimine bağlandığında, inek sağıma hazırlanırken mevcut herhangi bir uyarı veya alarm varsa hemen üniteye gönderilecektir. Sağım bilgisi aynı hız ve doğrulukla gönderilir.

Daha hızlı sağım

Sabit vakum seviyesi sağlamak için MU480’de yüksek hatlı bir sağım ortamında alçak hatlı sağım sistemi performansı sağlayan dahili bir beyin vardır. Vakum seviyesi devamlı olarak izlendiğinden ve ayarlandığından, inekleriniz daha hızlı sağım zamanları ve iyileştirilmiş meme başı kondisyonu elde ederler.

Üretkenliği artırın

MU480 ünitesi, karar vermenize destek olmak için en güncel bilgileri sağlayarak DeLaval sürü yönetimi programı ile kablosuz olarak iletişim kurar. Bir butona basarak ineklerinizin sağlığını izleyebilirsiniz. Otomatik yemleme kullanıyorsanız, ineklerinize doğru yem teslimatını garanti etmek, süt verimini artırmak ve işçilik masraflarını kesmek için sürü bilgileri DeLaval yem vagonuna gönderilebilir.

DeLaval DelPro™ MU480 Sağım Ünitesi

Birlikte Çalışır

DeLaval DelPro ™ çiftlik yönetimi uygulaması Milk24

Sürü yönetimine doğru ilk adımınız için akıllı, basit ve etkili bir çözümdür.