DeLaval DelPro ™ Çiftlik Yönetimi Uygulaması Milk24

Anasayfa / Çözümlerimiz / DeLaval DelPro ™ Çiftlik Yönetimi Uygulaması Milk24

DeLaval DelPro ™ Çiftlik Yönetimi Uygulaması Milk24

Sürü yönetimine doğru ilk adımınız için akıllı, basit ve etkili bir çözümdür.

DeLaval DelPro ™ Çiftlik Yönetimi Uygulaması Milk24

Temel Avantajlar

Verileri İzleyin

Sürü sütü üretiminize genel bir bakış, bireysel inek verimleri ve sapma uyarıları akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan edinilebilir. Hazırlık rutinlerini analiz etmek ve sağım sürelerini iyileştirmek için ayrı ayrı inek akış grafiklerini izleyin. Verilerinizi, alt sınırınızı iyileştirmeye yardımcı olacak kararlar veren operasyonunuzdaki kişilerle paylaşın.

Kullanıcı Dostu Uygulama

Milk24 uygulaması Bluetooth aracılığıyla DeLaval sağım ünitelerinizden veri alır ve kullanıcı dostu bir formda derler. Tüm veriler toplanır, ortalanır ve kaydedilir, böylece ineklerinizi ve sürü ilerlemesini fazla mesai ile karşılaştırabilirsiniz. Milk24 uygulaması, sürünüzün sonuçlarında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda sizi otomatik olarak uyararak, sürünüzün sağlığını ve karlılığını sağlamak için hemen harekete geçmenize olanak tanır.

İlk Adım

  • Süt verimi kaydı
  • Üreme yönetimi
  • Otomatik besleme

Milk24 uygulaması, entegre bir sistem olan DelPro Sürü Yönetimine doğru ilk adımınızdır.

DeLaval DelPro ™ Çiftlik Yönetimi Uygulaması Milk24

Birlikte Çalışır

DeLaval sağım ünitesi BLUE

DeLaval BLUE, emziren buzağıların hareketini her zamankinden daha yakından taklit eder. Sonuç? Daha nazik hareket, daha hızlı süt boşaltma ve sizin için daha yüksek verimlilik.

DeLaval DelPro™ MU480 Sağım Ünitesi

MU480, yüksek doğruluğa sahip, ICAR-onaylı bir sütölçer ve DeLaval çiftlik yönetimi programına kablosuz bağlantı  özelliğine sahiptir.