DeLaval Bağlı Ahırlar Sağım Üniteleri

Anasayfa / Çözümlerimiz /DeLaval Bağlı Ahırlar Sağım Üniteleri

Bağlı ahırlar için sağım üniteleri

Ölçemediğinizi yönetemezsiniz. DeLaval bağlı ahırlar sağım üniteleri, sağımınızı kaydetmenize ve üretkenliği artırmanıza yardımcı olur.

DeLaval Bağlı Ahırlar Sağım Üniteleri

Temel Avantajlar

DeLaval DelPro™ MU480 Sağım Ünitesi

MU480, yüksek doğruluğa sahip, ICAR-onaylı bir sütölçer ve DeLaval çiftlik yönetimi programına kablosuz bağlantı  özelliğine sahiptir.

DeLaval PMU Portatif Sağım Ünitesi

DeLaval PMU, inekler sağımhanede sağılırken elde edilen performansın aynısını sağlayan hareketli bir sağım ünitesidir. ISO onaylı sistem, sabit bir vakum için yeterli vakum rezervi ve doğru nabız hızını garanti eder ve PMU ineklerin sağlığını tehlikeye atmaz. Bir yedekleme sistemi veya ana sağım ünitesi olarak kullanılabilir ve ergonomik yapısı tutma ve çalıştırma işlemlerinin kolay olmasını sağlar.

DeLaval sağım ünitesi BLUE

DeLaval BLUE, emziren buzağıların hareketini her zamankinden daha yakından taklit eder. Sonuç? Daha nazik hareket, daha hızlı süt boşaltma ve sizin için daha yüksek verimlilik.

DeLaval DelPro™ sağım ünitesi MU450

DelPro™ MU450’de süt verimini tahmin eden ve başlık çıkarıcılar için süt akış bilgisi sağlayan bir süt göstergesi vardır. Bu ünite de DeLaval DelPro™ süt hayvancılığı yönetim sistemine kablosuz olarak bağlanabilir. Tahmini süt bilgisi (ICAR değil) DelPro™ MU480’de olduğu kadar kapsamlı şekilde kullanılamasa bile sağım işlemi esnasında otomatik olarak değerli bilgi gönderilip alınır. Sağımcının tutarlı bir sağım rutini izlemesi durumunda, MU450 inek numaralarını tanımlayan ve gösteren Akıllı tanımlamadan da yararlanabilir. DelPro™ MU450’de, otomatik başlık çıkarma ve süt salmayı teşvik etmeye yardım eden ve meme başlarına nazik olan meşhur Duovac sistemimiz vardır. DelPro™ MU450 bağımsız olarak veya DeLaval DelPro™ süt hayvancılığı yönetim programına kablosuz bağlantılı olarak monte edilebilir.

DeLaval MU100 Portatif Sağım Ünitesi

MU100; kolay tutum, nabız ve kullanımı kolay süt hattı bağlantısını birleştiren, temel bir portatif sağım ünitesidir.

DeLaval MU210 portatif sağım ünitesi

MU210 sağım ünitesi, sağım sonunda fazla sağım yapılmasını engelleyen, sağımın sorunsuz ve nazik olduğu meşhur Duovac sistemimizi içerir. Bu sistem sağlıklı meme başları ve yüksek kalitede süt üretimi elde edilmesine yardım eder.

DeLaval Mobil Sağım Ünitesi MMU

DeLaval mobil sağım ünitesi MMU

Birçok değişik tipte süt çiftliği için uygun bir çözümdür. Kendini iyi kanıtlamış DeLaval parçalarının DeLaval MMU’da birleştirilmesi onun güvenilir, sessiz ve dayanıklı olduğu anlamına gelir.

DeLaval DelPro ™ çiftlik yönetimi uygulaması Milk24

Sürü yönetimine doğru ilk adımınız için akıllı, basit ve etkili bir çözümdür.